כיצד למשוך כסף לחייך

כיצד לעשות כסף

כיצד לעשות כסףpicture_223

הרצון “לעשות” כסף הינו ביטוי פשוט למשאלת הלב הנפוצה ביותר של מרבית בני האדם, באמצעות אימון התת-מודע ודמיון מודרך ניתן לשנות את ההתייחסות שלנו כיצד לייצר כסף עבורנו.
כיצד “נבין” מה מניע אותנו “לעשות” כסף ? מה משפיע על הכסף כדי שיזרום בקלות רבה יותר אלינו ? מדוע לאחד זה בא “בקלות” ואילו לאחר זה רק מתרחק ?
גישת ה NLP מתייחסת בעיקר לשאלה “למה ? ” כסף נמשך בקלות לאחד ואילו לשני בקשיים רבים. מה מייחד את זה שהכסף מגיע אליו בקלות ?
כולם שמעו על המונח “חשיבה חיובית ” אך האם חשיבה חיובית מספיקה ? התשובה-לא !!!!!!
מדוע חשיבה חיובית אינה מספיקה במקרה זה ובמקרים אחרים ?
השאלה החשובה יותר ? במה את או אתה מאמינים ביחס לכסף ? מהן האמונות שלכם ביחס לכסף ? כאפשר נבחן את “הלמה” נגלה שבסיס הדבר עומדות האמנות שלנו ביחס לכסף.
דוגמאות :
האם אתם מאמינים שקה להשיג כסף ? האם אתם מאמינים שכסף בא רק לכסף ? ומי שיש לו כסף יכול להגדיל את הכסף שלו אך למי שאין לא יכול ? האם אתם מאמינים שבשביל לעשות כסף צריך לעבוד מאוד קשה ? אם את או אתה מקבלים משכורת – האם שאלתם את עצמכם כמה אתם שווים ?
באמצעות אימון תת המודע ליצירת שפע ועושר, תוכלו לתרגל את התודעה שלכם לתפיסה רחבה יותר ונכונה אשר תוביל אותכם לנקיטת פעולות אשר יקלו עליכם לעשות כסף וליהנות משפע בכל המישורים.
תת המודע עובד כמו תוכנת מחשב. מה שאתם מתכנתים אותו לשם הוא יוביל אתכם. למה הדבר דומה ? למטוס בעל “טיס אוטומטי” אשר מכוון בתחילת הטיסה לטוס מערבה , אזי גם אם תשתלטו על המטוס בהפעלה ידנית ותשנו את הכיוון מזרחה , ברגע שתרפו לרגע מההיגוי הידני, המערכת האוטומטית תחזיר אותו חזרה לכיוון מערבה , כי לשם הרי תוכנת מראש.
כך היא ההצלחה שלכם “בלעשות” כסף , היא תוצר ישיר של התוכנה המפעילה את תת המודע שלנו, תוכנה זו מתוכנתת כך שתזרים הפעולות ישפיעו על ההחלטות העסקיות שלנו, על האופן בו אנו מנתחים מצבים פיננסיים ועל האינסטינקטים שאנו מפתחים ומשתמשים כאשר נקרית בדרכינו הזדמנות כלשהיא לעשות כסף .
אז מה ניתן לעשות ? המסקנה היא – שינוי התכנות בתת המודע כך שכעת המסלול שאליו הוא מכוון יפעל לכיוון ההצלחה שלכם , מיגנטו כסף חדש לחייכם ומיגנוט של שפע חדש לחייכם .
באמצעות תהליכי אימון אישי, יחד נשנה את האמונות הפנימיות שלכם ביחס לכסף כך ש”הטיס האוטומטי” יכוון כעת למשוך את הכסף אליכם ולא להרחיקו מכם.
אשמח לשמוע חוויות אישיות שלכם בדרך למסע מרתק לשינוי האמונות הפנימיות .
כמאמן ומנחה NLP יש לי את הכלים לעזור לכם לשנות את האמונות הפנימיות שהן בלבד יקבעו את הכיוון שאליו התת-מודע שהוא הטייס האוטומטי יכוון את דרכם בהמשך,

כיתבו אליי

[contact-form-7 id=”2395″ title=”CF7-Direct email”]