שינוי הפרשנות מוביל לשינוי בהרגשה

סיפור ידוע על אחד שהלך ברחובה הראשי של העיר, וחשב על כך שוב ושוב שאין לו נעליים לנעול וכי הולך יחף.

 

הדבר כל כך הציק לו מדוע אין לו נעליים חדשות ויפות ללכת איתן . כך הלך לו בעיר , עצוב ומדוכא עד שקרה הדבר.

לפתע ברחוב ראה, אדם יושב בצד המדרכה, ולאדם זה אין רגליים.

מיד עלתה מחשבה חדשה בראשו, כיצד אני מתלונן שאין לי נעליים בעוד לשני אין רגליים , הרי מצבי מצויין לאין שיעור ממצבו , כי ברגע אחד ארכוש לי נעליים והוא גם ירכוש נעליים הרי אין לו רגליים שיהנו מכך. לפתע כל מצב הרוח שלו השתנה , אמונה והכרת תודה עמוקה על זה שזכה ברגליים ללכת נתנו לו אנרגייה חדשה ויצירתית , ומכאן החליט לקחת אחריות על חיו ולבנות אותן מחדש.

לכאורה, “המציאות לא השתנתה ” אך היחס שלנו כלפייה השתנה מקצה לקצה. כך בצורה דומה עלינו לראות את “המציאות” הנובעת מהעבר : כגון העדר מספיק כסף, דירה , זוגיות ועוד. ברגע שנכיר הכרת תודה כי בריאותנו טובה , גופנו בריא, יש קורת בית לישון , יש לנו עבודה , יש לנו פרנסה , אזי מצבינו טוב בהרבה ממליונים של אנשים חסרי בית,עבודה וכסף. ואז הפיזיולוגיה שלנו משתנית ומושכת אליה יותר דברים טובים וחיובים.

מרבית האנשים ששינו את הפרשנות שלהם למציאות בה חיו, והפכו לבעלי הכרת תודה על המעט הפעילו את אחד מעקרונות הייקום ” במה שאת או אתה מתמקדים שם זה מתרחב ” ואז החלק המלא מתחיל ליצבור תאוצה ומושך אליו עוד דברים ואירועים חיובים לחייו של האדם.

מכאן, היו ערנים על מה אתם חושבים , במה אתם מתרכזים , ומה אתם מושכים לחייכם , low of attraction כוח המשיכה , מדבר על משיכה בהתאם לתדר בו נמצאת המחשבה . מחשבה יוצרת מציאות , באמצעות שימוש במילים , בשפה , ובהעברת תדרים אנרגטיים לסביבה.

אם את או אתה מעוניינים ליצור שינוי משמעותי בחיים שלכם, ולמשוך אליכם את הדברים הטובים לחייכם , יש להתחיל בניקוי אנרגטי של המחשבה הקודמת.

באמצעות כלי נל“פ עושים זאת בדרך המהירה היעילה והטובה ביותר.

השאירו פרטים ואשמח לתאם פגישת הכרות . החלטות לוקחים עכשיו . השינויים מתחילים כעת .