עצות לחיים מברנדון בייס – חלק א

 

חלק ראשון מתוך 16 עצות לחיים מברנדון בייס

 

הכנו רשימה של 16 שעורים משני חיים מברנדון כדי לעזור לכם להישאר “במסלול”. קצת השראה שתזכיר לכם מי אתם באמת ואיך לחיות קרוב לעצמכם. תהנו!

הפסיקו את החיפוש

אתם כבר חופשיים ושלמים לחלוטין. המהות שלכם היא רחבה ונרחבת, והמודעות המוארת אותה אתם מחפשים כבר נמצאת כאן, קוראת לכם לשוב הביתה אל עצמכם… מיד עכשיו!

“דעו שמי שאתם הם מבריקים, יקרי ערך, נפלאים. המהות הזו זורחת בכולנו, כולנו יהלומים”.

אין שום דבר שאתם יכולים לעשות כדי להגיע לחופש הזה, פשוט שחררו… הוא כבר כאן… זה מי שאתם באמת.

 

 אהבו את עצמכם, את כולכם, גם את החלקים הסמויים.

כשאתם מוכנים להקרין את אור האהבה על חלקים בכם שאינכם גאים בהם – על חלקים שאינם מקובלים, אינם אהובים, על הרגשות שאינם רצויים, אל תוך הפינות האפלות של נשמתכם – האהבה תפוגג אותם, תחבק אותם, עד שתשארו האהבה עצמה ואין בלתה. האהבה עולה כשאתם חושפים הכל.

 

סליחה היא המפתח לחופש פנימי

לעיתים קרובות אנחנו טועים ומאמינים שאנחנו סולחים לאנשים אחרים למענם, אבל האמת היא, שכשאנחנו סולחים, אנחנו משחררים את תודעת הסיפור כולו שבו נאחזנו ואותו טיפחנו, וכשהוא נעלם, אנחנו אלה שיוצאים לחופשי.

כוח הריפוי של הסליחה  הוא חזק במיוחד, הוא מרפא גוף. הוא מרפא חיים. הוא מרפא מערכות יחסים, הוא יכול לרפא אומות שלמות. וגם זו באמת מתנה שאתם יכולים לתת לעצמכם.

 

הקשיבו ללבכם

אף אחד לא יכול לומר לכם מה הכי טוב בשבילכם. הקשיבו ללב שלכם, הוא יודע מה הפעולה המושלמת בה יש לנקוט. כשאתם מרגישים לכודים, סמכו על החכמה הפנימית שלכם שתדריך אתכם, פשוט סמכו עליה – והרפו.

 

הקשיבו לגופכם

לפעמים אנחנו מתעסקים עם המבוכה של המיינד. המיינד הוא מקום ערמומי לשהות בו, הוא משתנה ללא הרף. הפסיקו לחפש את התשובות במיינד. במקום זה, מקמו את התשובות בגוף שלכם, הגוף הוא הברומטר של הנשמה שלכם. אם יש לכם שאלה – שאלו, נשמו אל קדמת גופכם והקשיבו. הגוף לעולם אינו משקר.

 

אתם אחראים על האושר שלכם

כשאתם מאמינים שהאהבה והאושר שלכם תלויים במישהו או משהו חיצוני לכם, אתם עושים את הטעות שהאושר שלכם מגיע מהמכונית החדשה שרכשתם, או הנעליים  או החופשה המופלאה, אבל כל אלה הם בעצם ביטוי לאושר שלכם, לא הגורם לו.

לעיתים קרובות אנחנו משתוקקים לאהבה חובקת-כל, מחפשים אותה אצל אחרים, הופכים לכפייתיים ואפילו מתמכרים לחיפושים שלנו. או אז אנחנו מאשימים אחרים במה שאנחנו מרגישים, על שאיכשהו הם לא ממלאים את הצפיות שלנו והחוקים שלנו. אנחנו חותרים להיות יותר נאהבים, משתוקקים לתשומת הלב שנדמה לנו שאנחנו אמורים לקבל, ויוצרים ע”י הכל תחושת נפרדות ובדידות.

שחררו כל אהבה בין-אישית, איש אינו יכול למלא אתכם, אתם מספיקים כמו שאתם, שלמים, מלאים. ברגע שתכירו שהאהבה הזו אינה יכולה להיעלם, אז כל האפשרויות פתוחות בפניכם. היו מוכנים לשמוט את ההגנות, להיות חשופים, פגיעים והניחו לאהבה הנרחבת הזו שאינה הולכת או חוזרת, ותמיד כאן להנחות אתכם.

 

המחשבות שלכם חסרות משמעות

טבעו של המוח החושב הוא פחד, ספק ושיפוט – זרם של מילים, צלילים ותמונות מהדמיון  העוברים דרך התודעה. המשמעות היחידה שיש להם היא הסיפור, זו משמעות שאנחנו מכניסים בהם. לא אמיתי!! הניחו לכל המחשבות – הן אינן מעניינכם, אל תצמידו להן שום משמעות. תנו להן לחלוף אנה ואנה, ואז תגלו את מה שנשאר מבלי שהמחשבות יגעו בו.

 

קבלו שיש סיבה לכל מה שקורה

דעו שכל המתרחש עכשיו בחיים שלכם  הוא מושלם, קבלו שיש סיבה לכך, הרפו! ושחררו את המבנים המנטליים שהמיינד שלכם יוצר. הקבלה מביאה לפעולה נכונה ומיטיבה. הפסיקו לשאול למה. הפסיקו לנסות לפענח. הפסיקו להאשים. הפסיקו את המרוץ המטורף. פשוט הפסיקו!