הילינג -שיטות ריפוי הוליסטיות

הילינג – שיטות ריפוי הוליסטיות

resized_resized_86543434-300x199

פירוש המלה “הילינג” הינו “ריפוי”. הילינג הוא גם שם כללי לכל שיטות הריפוי, המבוססות על עבודה אנרגטית, המשתייכות לתחום הרפואה ההוליסטית. הילינג הינו ריפוי הוליסטי, המשפיע על השדה האנרגטי של האדם, למטרת ריפוי דרך איזוק אנרגטי בעזרת הילינגו וכך מגיעים לאיזון הגוף והנפש. המלה הוליסטי מרמזת, שריפוי זה פועל על הרובד הפיזי והנפשי,

יש מגוון גדול של שיטות הילינג הפועלות אנרגטית, כאשר המטפל ההילר איננו מגלה העדפה כלפי שיטת הילינג מסוימת, אלה מתאים את השיטה בהתאם לצרכי המטופל ללא היצמדות לשיטת הילינג קבועה כזאת או אחרת .

הילינג נעשה על ידי העברת אנרגיות, באמצעות המטפל אל המטופל. לצורך ריפוי על ידי הילינג, נחוץ מהמטפל לרכוש ידע נרחב על המבנה האנרגטי של גופנו הפיזי ושל המערכת הנפשית. כיצד נוצרות חסימות אנרגטיות ומה הדרכים להסרתן בעזרת הילינג?

כיום בכל השיטות השונות ובפרט גם בתחומי הריפוי השונים , ידוע על חשיבות הבנת הקשר בין הנפש-לגוף הפיזי ויחסי הגומלין ביניהם. יכולת אנרגטית זו מאפשרת גם ריפוי מרחוק כלומר שהמטופל נמצא בביתו או במקומו וההילר יכול להיות במדינה או במרחק רב מאוד ולהעביר הילינג לכל מקום בעולם.

כיום התפתחה מאוד המודעות לשיטות הריפוי ההוליסטיות וכן לטכניקות הילינג המאפשרות שיפור משמעותי בטיפול בחולים או במטופלים, ולכן ישנם ונפתחות כל הזמן מרפאות הילינג ליד בתי החולים או מרפאות חוץ כמרפאות רפואה משלימה של קופות החולים בארץ .

השלב הראשון – ההכרה בהילינג כשיטות לריפוי הסתיים, מגיע השלב הבא העומד בפני המטופל הפוטנציאלי . ישנם עשרות שיטות הילינג כאלו או אחרות עם שמות מפוצצים, כל אחד מתחרה בשני מי טוב ממי , היכן מתחילים ???

 

הנה רשימה קצרה יחסית של שיטות הילינג מתוך אין סוף שיטות הקיימות בוורסיות שונות : הילינג רוחני, הילינג ביואורגונומי, רייקי לפי שיטת אוסואי, רייקי יהודי, רייקי סייקאם, רייקי קרונה, רייקי קונדליני, אנרגיה אוניברסלית, עץ החיים הקבלי, שיטת לוסקי, קואנטום הילינג, ריפוי למרחוק, איזון צ׳אקרות, קואנטום טאצ׳, ידי אור, הילינג משולב, ריקול הילינג, עוצמת הרכות, ידיים מרפאות, רפואת תדרים, ועוד …

וכן בכל יום נולדת בעולם שיטת חדשה , ורסיה חדשה של שילוב בין השיטות השונות.

אזי השאלה הבאה – במקום מהי השיטה המתאימה עבורך ? – שאל את השאלה – מי ההילר המתאים לך ביותר ?

ומכאן , המסקנה הקיימת כמעט בכל תחום של נותן שירותים, החל ב :

מי העו”ד המתאים לך ביותר לסוג של טיפול זה ? מי המכונאי המתאים ביותר לסוג של טיפול זה ? מי המורה הפרטי המתאים לילדך לסוג זה של לימוד ? ומי הרופא בקופת החולים אליו “התחברת” והמתאים לך לטיפול השוטף ?

מי האדם המתאים ביותר ? – צא וחפש , צאי וחפשי המלצות , ניסיון וכדומה הרבה מעבר לשמות הנוצצים של רשימת הטכניקות בהן הוא או היא משתמשים.