איך להשיג את הדברים שאתה רוצה?

ארל פרביטה – רעיונות יצירתיים

במהלך מסעותיי האינטרנטיים לאיתור אנשים בעלי השראה וחזון , ניתקלי בשם של איש מכירות חרוץ ויצירתי במיוחד בתחום הביטוח, שהיה פעיל לפני כמאה שנים, ואשר היתה לו תפיסת עולם מעניינת ומסקרנת .

שיטות רבות אותן פיתח נכללו במסגרת העידן החדש אך הוא לא היה חלק מפורסם שבהם .בשל פועלו הצנוע ובפרט בעולם לא טכנולוגי שמו לא התפרסם בחוצות בהיקף ניכר, אלא מי שעסק יותר בתחום ההתפתחות האישית שמע והכיר את שיטותיו. להלן חלק מהרעיונות שלו להשיג את הדברים שאתה רוצה :

1 . עשה מדיטציה ושאל את אלוהים אם יש סיבה כלשהיא שלא תקבל את הדברים שאתה רוצה. שחרר את הרצון שלך לכמה ימים ואם זה נכון עבורך לקבל את זה, הרצון יהפך לאינטנסיבי יותר. זה מוריד ספק וחוסר וודאות, ומעודד נחישות ופעולה.

2. בזמן שאתה עושה מדיטציה, תהיה חיובי כשאתה מדמיין את הדברים שאתה רוצה.

3. תיצור תמונה מחשבתית חזקה של הדבר שאותו אתה רוצה, ואשר את זה לעצמך כמה פעמים בכל יום. רעיון זה משותף לכל מפתחי הדמיון המודרך, סוגסטיות והמחזה visualization , באמצעות התמונה הנחזת מוטבעת המטרה להשגה.

4. תהיה ספציפי לגבי הדברים שאותם אתה רוצה. אם אתה רוצה כסף דמיין את הסכום והרגש אותו בתוך הכיס שלך.

נפוליון היל, מראשוני המחשבה החדשה ספרו המפורסם ביותר “חשוב והתעשר” (1937), הוא אחד הספרים הנמכרים ביותר בכל הזמנים. (עד מותו של היל, ב-1970, הספר מכר 20 מיליון עותקים). עבודתו של היל חקרה את כוחן של אמונות אישיות והתפקיד שהן מגלמות בהצלחתו של אדם בחיים. היל האמין כי “מה שמוחו של אדם יכול לדמיין ולהכיל, הוא יכול גם להשיג”.

אם אתה רוצה לקוחות, דמיין את המספר וראה אותם עושים אתך עסקים.

אם אתה רוצה דברים, דמיין את הדברים וראה את עצמך משתמש בהם.

אם אתה רוצה תפקיד מסוים, דמיין את הסוג  והוא בקרוב יופיע בתוך החוויה שלך.

5. הכנס הרגשה של טוב לב לתוך הרצון שלך. זה שולח תנודות של אהבה שהן המקור של המשיכה. האהבה היא התדר החזק ביותר בייקום.

6. תודה לאל על השפע שיש לך עכשיו. חזור על כך באופן יומי. התודה פותחת את הלב ואת שערי השפע.

7. חוק העושר הוא רעיונות בפעולה. החלט עכשיו להיות האדון של החיים שלך, המנהל של היכולות שלך, המוליך של מחשבות חיוביות, עושה הטוב והקפטן של הפעילויות שלך.

זכור, כל אלמנט ביקום נמצא כאן לרשותך כדי לעזור לך לספק ולהגשים את הרצון שלך.

שאב מהכוחות הללו, תיצור תוכנית,  והשג את הדבר שאתה רוצה מבחינה מחשבתית וברוח הכרת התודה הצהר על זה כמציאות. “האמן שתקבל, ותצליח להשיג אותם.”

 

הכח המלא של היכולת שלך הוא לאחד את התכונות לזרם אחד עצום של חוזק כח ועוצמה.

לפריצת דרך הינך מוזמן / מוזמנת ליצור קשר 

בברכה,

אבי ארזי-טריינר NLP ומאמן אישי